Shtatë firo deri tani, skuadra e Kukësit mbetet “gropë”

Jun 12, 2021 | 10:47
SHPËRNDAJE

Në fakt, gjatë kësaj periudhe në Kukës është folur vetëm për largime, të cilat kanë lënë një “gropë” jo të vogël në skuadër. Për ta nisur me golashënuesin Patrik Eze dhe duke vijuar me mesfushorin Vesel Limaj.

Kukesi6

Më herët u larguan edhe Numan Kurdiç dhe Gudberg Kuper, si edhe Mehdi Hetemaj dhe Mate Tsintsadze. I pari që ndërpreu marrëdhënien disa javë para mbylljes së kampionatit ishte edhe braziliani Leira.

Mësohet se kësaj liste do t’i shtohen edhe të tjerë dhe drejtuesit do të mbajnë në skuadër vetëm ata që do të jenë pjesë e projektit të ri.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura