Shpërthimi me dy viktima në Lushnjë, Presidenti Begaj bisedë telefonike me ministrin Balla për t’u interesuar mbi ngjarjen

Mar 1, 2024 | 19:16
SHPËRNDAJE

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj ka zhvilluar një bisedë telefonike me ministrin e Brendshëm, Taulant Balla për t’u interesuar mbi ngjarjen që ndodhi në Lushnjë, ku humbën jetë babë e bir dhe u lënduan tetë persona të tjerë, përfshirë edhe deputetin e PS, Bujar Çela.

Bajram-Begaj-11

Begaj i ka shprehur ngushëllimet familjes së viktimave dhe i uron shërim të shpejtë të plagosurve.

U dëmtua nga shpërthimi i fuqishëm në Lushnjë, deputeti socialist i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale

Njoftim per shtyp

Tiranë, më 01.03.2024

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Bajram Begaj zhvilloi një bisedë telefonike me Ministrin e Brendshëm z. Taulant Balla për t’u interesuar mbi ngjarjen  fatkeqe, që ndodhi në Lushnjë, pasditën e sotme.

Presidenti i shpreh ngushëllimet  familjes Hoxha për humbjen tragjike të dy familjarëve të tyre të dashur.

Presidenti i Republikës I uron shërim të shpejtë të plagosurve dhe deputetit Bujar Çela.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura