Shpallet finalisti i dytë i Big Brother Vip! Julian Deda dhe Meriton Mjekiqi në përballje “kokë më kokë”, ja kush u përzgjodh

May 15, 2024 | 7:28
SHPËRNDAJE

Julian Deda është shpallur finalisti i dytë i Big Brother Vip. Aktori i humorit ishte në një televotim kokë më kokë me moderatorin Meriton Mjekiqi.

jul deda meriton ,mjekiqi

Por, Jul Deda ka siguruar më shumë vota nga publiku dhe është përzgjedhur finalisti i dytë.

“Shkon në finale që sonte Juli”, tha moderatori i emisionit, Ledion Liço.

Pas komunikimit të vendimit, dy banorët janë përqafuar me njëri-tjetrin.

Ndërkohë finalisti i parë është përzgjedhur Romeo Veshaj, i cili ishte përballë të dashurës së tij Heidi Baçi.

meriton mjekiqi jul deda jul deda meriton ,mjekiqi1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura