“Shoku im, u rrite”- Djali i Julian Dedës feston ditëlindjen, urimi i ndjerë i aktorit: Jam babai më krenar në botë

Dec 7, 2023 | 16:33
SHPËRNDAJE

Sot, djali i aktorit të mirënjohur të humorit, Julian Deda, feston ditëlindjen.

juldeda

Urimi i aktorit për djalin, është emocionues dhe shprehen fjalë që çdo fëmijë do të donte t’i dëgjonte nga babai i tij.

Gjithashtu Juli ka ndarë dhe disa foto, ku tregon se ndyshe nga babai, ai duket se ka pasion futbollin.

“Shoku im, u rrite. Nuk do e zgjas shume, e di se nuk i ke qejf fjalet e teperta, por di te them se jam babai me krenar ne bote, qe kam nje djale si ti. U befsh 100 vjeç Kampion! T’du shume..!”, shkruan Jul Deda.

 


View this post on Instagram

A post shared by Julian Deda (@juldeda)

Kujtojmë se disa javë më parë, Juli humbi babain e tij, mjeshtrin e humorit Zef Deda.

zef jul deda

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura