“S’është pjesë e botës së muzikës”- Në një romancë prej disa kohësh, zbulohet i dashuri i ish-banores së BBV! Arta Kabashi në një lidhje me aktorin e njohur

Feb 29, 2024 | 10:58
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Arta Kabashi zbulohet se është në një lidhje dashurie me aktorin Blerim Destani.

arta kabashi3

Ish-banorja e BBV3 kishte konfirmuar se ishte në një romancë, por nuk zbuloi identitetin e partnerit.

Arta Kabashi ishte shprehur se i dashuri i saj ishte personazh publik, por pa zbuluar më shumë detaje.

“Po ia kam konfirmuar Meritonit me një gjest dhe i kam thënë që nuk dua të flas më tepër sepse mund të zbulohet pasi është personazh i njohur”, tha këngëtarja në Pardon My French.

Ndërsa theksoi: “Ajo që mund të them është se nuk është nga bota e muzikës”.

Por sipas, Revista Kosovarja, Arta Kabashi është në një romancë me aktorin. Media kosovare raportohet se ata janë në një lidhje të qëndrueshme prej kohësh.

blerim-destani-panorama-plus-3

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura