“S’e kam mbajtur të fshehtë, por…”- A e ka marrë propozimin për martesë? Era Rusi flet për partnerin misterioz

May 13, 2024 | 9:24
SHPËRNDAJE

 

Këngëtarja Era Rusi ka folur si rrallë herë për jetën e saj private duke zbuluar se është në një lidhje dashurie, por pa zbuluar më shumë detaje apo identitetin e partnerit.

era rusi

Ajo është shprehur se i dashuri i saj nuk është njeri i kameras, ndaj s’e ka bërë publike lidhjen, duke shtuar se preferon të respektojë vendimin e tij.

Ndërsa theksoi se është shumë e lumtur në krah të partnerit misterioz.

 “Nuk është i fshehur, thjesht nuk është njeri i kamerës dhe unë e kam respektuar këtë gjë. Patjetër që ekziston. Jam shumë e lumtur, nuk e di a kemi dasmë këtë vit”, tha ajo në “E diell”.

Pyetjes a ka pasur një propozim, refuzoi t’i përgjigjej.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura