Sara Gjordeni në pritje të ëmbël, publikon për herë të parë foton me barkun e rrumbullakosur

May 13, 2024 | 22:11
SHPËRNDAJE

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP 3, Sara Gjordeni zbuloi pak kohë më parë se është në një pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri i saj, Bardhi Idrizi, do të bëhen prindër për herë të parë.

sara gjordeni

Sara është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, ku me ndjekësit e saj ndan momente të ndryshme nga përditshmëria. Por jo vetëm kaq, pasi Sara nuk ka ngurruar të ndajë me fansat edhe detaje nga shtatzënia.

sara gjordeni bardhi1

Ajo ka vendosur të publikojë një foto, ku shfqet nje imazh i nje gruaje me barkun e rrumbullakosur. Në foto duket vetëm hija e trupit të nje gruaje, ku dhe ka shkruar ikonën e mbrojtjes nga syri i keq.

sara

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura