Sara dhe Bardhi, së shpejti prindër! Dy banorët u njohën brenda Big Brother VIP! Çfarë deklaronte këngëtari kur ishte konkurrent

Apr 18, 2024 | 21:52
SHPËRNDAJE

Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi do të bëhen prindër për herë të parë.  Dy banorët u lidhën brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe u përfolën shumë për raportin e tyre.

bardhi sara gjordeni

Sara u përjashtua nga Big Brother për shkak të një konflikti fizik me Françeskën, ndërsa Bardhi doli për shkak të një problemi shëndetësor të nënës së tij.

sara gjordeni bardhi

Brenda shtëpisë Bardhi deklaroi se Sara do të ishte nëna e fëmijëve të tij dhe ashtu ndodhi.

bardhi sara

Lajmi për shtatzëninë e Sarës është konfimruar në emisionin “Cherry on Top” të Bora Zemanit.

bardhi sara sara gjordeni bardhi1 sara bardhi sara bardhi sara gjordeni bardhi2

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura