Rezarta Shkurta poston foton me njërin gj*ks jashtë! Imazhi hot i këngëtares pranë Ermal Hoxhës, e mbulon me …

Jan 24, 2023 | 8:39
SHPËRNDAJE

Këngëtarja dhe biznesmenja, Rezarta Shkurta po shijon pushimet me bashkëshortin, Ermal Hoxha në Maldive.

rezarta shkurta (3)

Dhe ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit në Instagram, ku shfaqet shumë provokuese.

Në një nga imazhet hot, këngëtarja pozoi me njërin gjoks jashtë, që e mbulon me dorë, dhe shkruan: “Desha ti shpjegoja Maldivjotëve kush është Rozafa te ne 😜”.

Në foto Ermal Hoxha shihet i shtrirë në rërë, ndërsa Rezarta Shkurta qëndron e ulur në një çarçaf të bardhë veshur me bikini të zeza.

 

rezarta shkurta (1) rezarta shkurta (2)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura