Rama tha se do të fitojë Bashkinë e Shkodrës, Flamur Noka i përgjigjet në Panorama TV: As nuk diskutohet! Hip këtu dhe shiko Stambollin

May 4, 2023 | 12:52
SHPËRNDAJE

Sekretari i Përgjithshëm i Grupit të Sali Berishës, Flamur Noka i është përgjigjur ditën e sotme kryeministrit Edi Rama në lidhje me zotimin e tij se do të fitojnë edhe Bashkinë e Shkodrës.

Noka u shpreh në studion e Panorama TV se Bashkia e Shkodrës nuk ka qenë asnjë në diskutim që do të fitohet nga demokratët dhe nuk do të jetë as në këto zgjedhje.

09ba5143-74b3-4ded-83f6-bfc5aae16fe6

“Bashkia e Shkodrës as nuk diskutohet. Nuk ka qenë ndonjëherë në diskutim. Kryeministrit thuaj ‘hyp këtu dhe shiko Stambollin’”, u shpreh Noka.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura