Prekje e ledhatime në shtrat mes futbollistit dhe p*ornostares në dhomën e gjumit, banori i BBV tregon a do lidhej me aktoren e filmave për të rritur

Dec 1, 2023 | 13:35
SHPËRNDAJE

Një histori dashurie duket se po lind mes dy banorëve të BBV, ish-futbollistit Lumbardh Salihu, dhe pornostares Alby.

lumbardhi alby

Së fundmi, dyshja janë parë në momente intime së bashku teksa të shtrirë në shtratin e dhomës së gjumit shkëmbejnë ledhatime.

Madje në një moment, ai i vendos njërën këmbë sipër të pasmeve të saj, teksa e përkëdhel. Ndërsa e veshur me një fund të çarë mbrapa, e shtrirë para kamerave, Alby Rydes ekspozoi më shumë se ç’duhet.

alby lumbardhi

Ndërkohë djatë darkës së të nominuarve ku të pranishëm kanë qenë të gjithë banorët, ish-futbollisti u përball me një pyetje nga publiku.

“Nëse do të fillosh të kesh ndjenja për Albyn, a do të pengonte e kaluara e saj që të krijosh lidhje?”, ka qenë pyetja drejtuar atij.

“I vlerësoj njerëzit që kanë pasur një të kaluar të jashtëzakonshme dhe guxim për të bërë revolucion, është e drejta e secilës femër për të bërë diçka. Ne si meshkuj s’kemi të drejtë t’i paragjykojmë. E kaluara kurrë s’ka me pasur për mua vlerë, ajo e ka ushqyer familjen e vet me atë punë”, tha Lumbardhi.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura