“Po çmendesha pa s*ks”- Burri i shfaqi probleme me ereksionin, gruaja gjen “ngushëllim” tek një mashkull tjetër: Iu dorëzova tundimit

Sep 15, 2023 | 13:51
SHPËRNDAJE

Një grua ka rrëfyer se tradhton bashkëshortin e saj, pasi ai refuzon të marrë mjekime për problemet me ereksionin.

cift.1

Rrëfimi për The Deidre:

I dashuri im refuzon të marrë ndihmë për problemet që ka me ereksionin për muaj të tërë, kështu që unë i jam dorëzuar tundimit dhe kam nisur një lidhje.

E di që është gabim, por mungesa e intimitetit kishte filluar të më çmendte.

Unë jam 55 vjeçe dhe ai është 46, jemi prej 2 vitesh së bashku.

Tetë muaj më parë, ai filloi të kishte vështirësi në mbajtjen e ereksionit.

Ne menduam se do të përmirësohej vetë, por me kalimin e kohës, u bë e qartë se gjërat nuk po rregulloheshin.

U përpoqa ta bëja që të shkonte te mjeku, por ai vazhdimisht i shmangej temës.

Pas disa muajsh pa marrëdhënie seksuale, në një moment dobësie vendosa të shkarkoj një aplikacion takimesh.

Tani po kryej marrëdhënie seksuale me një burrë të mrekullueshëm, por nuk mund të mos ndihem fajtore.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura