“Plakë e stazhonuar”- Rike Roçi përplaset ashpër me Egla Cenon në BBV, aktorja: Ta tregoj unë ty! Kush të guxojë…

Feb 20, 2024 | 10:43
SHPËRNDAJE

Rike Roçit dhe aktorja Egla Ceno janë përfshirë në një debat shumë të ashpër me njëra-tjetrën në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

 

rike egla

Banorja iu është drejtuar aktores me termin “plakë e stazhonuar”, duke i thënë se nuk i jep dot leksione elegance.

Ndërsa Elga Cenoi iu drejtua duke thënë që Rike është xheloze për të, teksa iu drejtua “ti je një plakë brenda, ke kaluar të gjitha fazat e pleqërisë”.

Pjesë nga debati:

Rike: Plakë e stazhonuar

Egla: Ta tregoj unë ty se ca je. Unë jam plakë e stazhonuar?

Rike: Pakë e stazhonuar e ec tani. Eleganca jote do të më tregosh mua ti për elegancën

Egla: Nuk të ka dhënë kush leksione elegance

Rike: Pakë e stazhonuar je. Na ecën gjithë elegancë por je zero

Egla: Bravo Rike, ku është problemi jot tani, je xheloze për plakën e stazhonuar?

Rike: Mos e bë më të vësh pika shoqeve të mia. Largohu me atë takën, mos të guxosh më zemër

Egla: Kush të guxojë? Kush ta ka zënë emrin në gojë ty? Ti je një plakë brenda, ke kaluar të gjitha fazat e pleqërisë

Rike: Ec o Egla, e ke treguar veten

Arta: Fjalët i ka dëgjuar nga ti

Rike: Ec tani. Mos ma bëj me duar ti mua.

Egla: O plakë e stazhonuar nga brenda

Arta: Kaq qenë një muhabet që ka folur…

Egla: Tani të sqarojnë shoqet e tua o plake e stazhonuar (Egla vazhdon të ecë duke dridhur të pasmet, ndërsa banoret shpërthejnë në të qeshura me veprimin e aktores)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura