Pas përplasjes në rrjetet sociale, Nita Latifi hedh pas krahëve konfliktin me Zhaklin Lekatarin: E vlerësoj për forcën që ka!

Jun 4, 2023 | 9:40
SHPËRNDAJE

Nita Latifi ka vendosur të hedhë pas krahëve përplasjet e ashpra me Zhkaklin Lekatarin në rrjetet sociale pas komentit që kjo e fundit bëri për shqiptarët gjatë një udhëtimi në Serbi.

collage-4-1-1130x635

Ish konkurrentja e BBV2, u shpreh ditën e djeshme se pavarësisht të gjithë situatave me Zhaklinën e vlerëson atë si njeri dhe për forcën që ka për të shprehur mendimin e saj.

“Pavarësisht situatave Zhaklinën e vlerësoj si njeri dhe forcën që ajo ka. E kam vlerësuar gjatë rrugëtimit në BBV për guximin që ka pasur për të shprehur mendim e saj”, ka thënë Nita në emisionin “Se luan topi”.

Ndërkohë Nita foli edhe për krisjen e raportit me Bledi Manen. Ajo tha se Bledi ishte një mik i mirë brenda shtëpisë, por pas daljes ka rezultuar që raporti mes tyre të jetë ndryshe.

“Bledi ka qenë një mik i mirë brenda në shtëpi, jashtë doli të ishte ndryshe. Ne jemi njerëz ka momente që nuk merremi vesh, ka momente që gabojmë.

Mua nuk më ka pëlqyer sjellja e tij jashtë shtëpisë. Gjithsesi mendoj që më e mira është që të ulen dhe t’i sqarojnë të gjithë keqkuptimet e tij.”- tha ajo.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura