Partnerja e Albi Nakos futet në shtëpinë e BBV dhe i kërkon të dalë, ja vendimi që ka marrë koreografi

Feb 21, 2024 | 9:19
SHPËRNDAJE

Partnerja e Albi Nakos, balerina Doris është futur në shtëpinë e Big Brother Vip duke i kërkuar koreografit që të dalë nga loja. Por balerini i njohur ka vendosur që të vazhdojë garën.

albi nako doris1

“Nëse t’i nuk e ndjen veten rehat, ose nuk përshtatesh dot, të merr malli për jashtë, vazhdojmë planet tona jashtë që kishim bërë para se ti të futeshe në shtëpi”, i tha partnerja e tij. Ndësa Albi Nako iu përgjigj: “Tani fillon loja.”

“Nuk e shoh Albin që njoh, ndaj kërkova që të vij këtu për t’i kërkuar që të dalë”, shtoi ajo.

albi nako doris

“Kam qenë i sulmuar 2 herë në jetë pa të drejtë për dy batuta, kanë qenë sulme dashakeqëse, më kanë tkurrur si njeri. Ka ndodhur jashtë kësaj, nuk është se nuk e kam menduar. Po e shijoj shumë, e di që nuk jam Albi i vërtetë, por kjo nyje që më ka penguar për mënyrën se si do të ndikonte tek njeriu im i zemrës dhe familja ime”, u shpreh balerini.

doris albi nako doris4 albi nako doris2

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura