“O bukurosh! Hajde bebi, dashuri”- Meritoni e puth, si reagon Fationi: Mos e bëj o budalla se keqkuptohet! O zemra, ulem me burra unë!

Feb 28, 2024 | 10:55
SHPËRNDAJE

Dy banorët e Big Brother Vip, Meriton Mjekiqi dhe Fation Kuqari kanë shpërthyer në një debat të fortë brenda shtëpisë, duke i hedhur akuza të rënda njëri-tjetrit për paburrëri.

meriton mjekiqi fation kuqari4

Ish-konkurrenti i Për’Puthen ka akuzuar moderatorin se ka fyer të gjitha vajzat, teksa e quajti “bukurosh” dhe iu drejtua “ti nuk je burrë, jo unë”.

Fation Kuqari, i cili qëndronte ulur pranë Meritonit është larguar, ndërsa ky i fundit i ka kërkuar që të kthehej sërish pranë tij.

“Ulu këtu, hajde bebi, o bukurosh”, i shprehet ai, teksa i dërgon edhe puthje nga larg. Por Fation Kuqari i ka kërkuar që të mos e puthë, pasi ky gjest i moderatorit do të keqkuptohej.

Pjesë nga sherri:

Fatjoni: Nga të gjitha këto gocat këtu i ke ofenduar në fund, në maksimum. Ti o bukurosh para dy Primeve më ke thënë nuk je burrë. Dhe unë ta them, ti nuk je burrë, jo unë.

Meritoni: Ulu këtu, hajde bebi.

Fatjoni: Nuk ulem me ty unë se nuk ke atë burrëri ti. Ti nuk ke burrni të ulësh pranë meje. Ti më prish imazhin kur jam afër teje, a e kupton? Nuk të jap më audiencë sepse je në nominim, të shtunën je jashtë. Hajde!

Meritoni: Nuk dole në Prime, por do dalësh këtë javë.

Fatjoni: Unë jam burrë, nuk e e përdor shoqërinë për të kapur Primen, unë e sqaroj me këtë që të mos kap Primen. Ti çfarë bën? Bën të kundërtën, kjo është burrnia. Unë nuk e përdor femrën dhe shoqërinë për të kapur Primen.

Meritoni: O bukurosh!

Fatjoni: Unë jam burrë dhe bukurosh.

Meritoni: Hajde bebi, hajde dashuri. ( e puth nga larg)

Fatjoni: Mos më puth mua se keqkuptohet o budalla.

Meritoni: Nuk ka lidhje, hajde këtu hajde. ( e puth sërish nga larg).

Fatjoni: O zemra ulem me burra unë jo me çunakë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura