Nga peizazhet e bukura të Toskanës, sipër “cabriolet-it”, modelja shqiptare i vë flakën rrjeteve sociale me fotot e saj!

Sep 23, 2023 | 15:54
SHPËRNDAJE

Modelja Oriola Marashi ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram” disa foto të realizuara në Toskanë të Italisë.

h

Duhet thënë që modelja është në super formë, me një trup për tu pasur zili.

13

Oriola shfaqet në një kabriolet, e veshur shumë seksi dhe me stil me buzëqeshjen dhe pozitivitetin që asnjëherë nuk i mungon, Oriola “çmend” fansat e saj.

1-4

sa-2

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura