Në pozicione provokuese, binjaket franceze nuk përmbahen me fotot e tyre s*eksi në rrjetet sociale

May 14, 2024 | 16:40
SHPËRNDAJE

Binjaket Matild dhe Polin Tanto njihen si ndër modelet më seksi dhe më ndjekura të “Instagram”-it, teksa të dyja së bashku regjistrojnë rreth 14 milionë fansa në rrjetin social.

MixCollage-14-May-2024-04-28-PM-8660

Bukuroshet franceze, të cilat gjithashtu janë edhe pjesë e faqes “OnlyFans”, shfaqen në poza tepër provokuese dhe më seksi se kurrë.

Disa vite më parë ato përfunduan edhe në kronikat rozë si pjesë e festave të shfrenuara të organizuara në Paris nga futbollisti brazilian, Nejmar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 14 15 22 77 99 444 998

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura