Në muajin e tetë të shtatzënisë, Xhensila Myrtezaj publikon fotot e veçanta me barkun e rrumbullakosur

Sep 26, 2023 | 15:59
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Xhensila 1

Artistja e cila është në pritje të një djali, ka realizuar një set shumë të veçantë fotografik ku në pah duhet barku i saj goxha i rrumbullakosur.

Xhensila 2

E veshur me një fustan të bardhë të gjatë dhe flokët e saj të lagura, në fotot e realizuara nuk mungoi as Bes Kallaku me vajzën e tyre Ajkën.

Xhensila 3

Krahas fotove të publikuara, artistja shkroi: “Psalm 127.’3-5”

Xhensila 4

Kujtojmë se, këngëtarja prej disa kohësh përflitej se ishte në një pritje të ëmbël dhe këtë lajm ajo vendosi ta konfirmonte në ditëlindjen e vajzës së saj Ajkës duke zbuluar kështu edhe gjininë e bebit.

PANORAMA PLUS

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura