Napoli ka arsye për të festuar, Rrahmani lë pas dëmtimin dhe është gati për sfidën e parë në Champions

Sep 19, 2023 | 10:26
SHPËRNDAJE

Mbrojtësi shqiptar i Kosovës, Amir Rrahmani është rikuperuar plotësisht nga dëmtimi. tyj

Lajmi është bërë i ditur nga “Corriere dello Sport”.

Tashmë Rrahmani do të jetë në dispozicion të trajnerit Rudi Garsia për sfidën kundër Bragas në Champions.

Kapiteni i Kosovës është titullar i padiskutueshëm tek Napoli dhe rikthimi i tij shton entuziazmin përpara sfidës së parë në Ligën e Kampioneve.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura