Monika Lubonja në kërkim të mashkullit ideal? Aktorja tregon tre kriteret që duhet të plotësojë partneri i ardhshëm (Foto)

Sep 19, 2023 | 16:05
SHPËRNDAJE

Aktorja e njohur Monika Lubonja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat momente nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Lubonja 2

Shpesh herë ish-banorja e “BBV” ka rrëfyer që është beqare, ndërsa së fundmi teksa ka postuar një shprehje në InstaStory ka treguar se është në kërkim të mashkullit ideal.

Mirëpo nga ana tjetër sipas Monikës ai duhet të plotësojë tre kritete kryesore, të jetë i arsyeshëm, i sjellshëm dhe miliarder.

“Do të doja një burrë të sjellshëm e të arsyeshëm. Nuk është se po kërkoj shumë nga një miliarder.”– ka shkruar aktorja.

Lubonja 3

Kujtojmë që shpesh herë gjatë qëndrimit në “BBV”, ajo ka treguar se është në kërkim të një partneri.

PANORAMA PLUS

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura