Modelja hapet me Manushin: Më shkruajnë 5 futbollistë të Kombëtares, njëri është…

Apr 3, 2024 | 22:35
SHPËRNDAJE

Gabriela Arapi vijon të tërheqë vëmendje me deklaratat e saj të bujshme. Modelja e “Procesit Sportiv”, gjatë një bashkëbisedimi me Edi Manushin, kë bërë të ditur se disa futbollistë të Kombëtares kanë flirtuar me të:

 

sdfsdfsdfsdfdsfdsf

“Çunat e Kombëtares mos ta kenë mendjen te ‘Instagram’-i, im, por te ndeshjet. Më kanë shkruar pesë prej tyre dhe njëri është portieri Thomas Strakosha”, është shprehur ndër të tjera Gabriela.

Modelja e “Përputhen” i ka trazuar ujërat së fundmi edhe me një tjetër deklaratë “hot”. Gjatë emisionit “E diell”, teksa u pyet në lidhje me virgjërinë, Gabriela u përgjigj me anë të një batute: “Jam e virgjër vetëm në vesh”.

WhatsApp-Image-2024-04-03-at-10.23.16-PM-1 WhatsApp-Image-2024-04-03-at-10.23.15-PM-1 dsfsdfdsfdsfsdfsdf

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura