“Meshkujt shqiptarë nuk i respektojnë vajzat, italianët janë xhentil”- Rike Roçi habit me deklaratën dhe shpreh dëshirën: Dua të bëhem nënë

May 15, 2024 | 11:55
SHPËRNDAJE

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Rike Roçi së fundmi ka qenë e ftuar në “Top Albania Radio”, ku ka zbuluar detaje të reja nga jeta e saj personale.

 

 

E pyetur nga gazetarja se cila është ëndrra e saj, modelja tha: “Ëndrra ime është të bëhem nënë…”

Rike krahasoi meshkujt shqiptarë me ata italian, ku për këta të fundit  modelja tha se janë më xhentila sepse i respektojnë shumë femrat, ndërsa shqiptarët sipas saj janë më shumë maskilistë.

Ju këtu jeni shumë maskilistë. Jo që nuk i respektoni vajzat, por… Jeni dominant ju! Italiani është më xhentil kur të ngacmon. Të hap derën kur futesh në makinë, të hap derën e restorantit…”– tha ajo.

rike roci 4 rike roci 3 rike roci 2 rike roci 1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura