“Bëjmë një treshe fantastike”- Meritoni e Ilnisa u aluduan se bënë s*ks, biseda e*otike mes banorëve të BBV, Egla “propozim” gazetares: Do ma lësh një natë, të fle me të

Feb 22, 2024 | 9:54
SHPËRNDAJE

Çifti i Big Brother Vip, Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi është aluduar se kanë kryer marrëdhënie s*ksuale brenda shtëpisë, teksa putheshin e përkëdheleshin nën jorgan.

ilnisa meritoni

Mes banoreve që ka aluduar është edhe aktorja Egla Ceno, e cila është përfshirë në një bisedë erotike me gazetaren dhe moderatorin, ku s’kanë munguar thumbat e ironitë me njëra-tjetrën.

“T’i fli me Meritonin, unë po fle tek ty”, iu drejtua Ilnisa aktores, e cila iu kundërpërgjigj me ironi duke i thënë: “Jo do të vij në mes”.

Biseda mes banorëve: 

Ilnisa: T’i fli me Meritonin, unë po fle tek ty

Egla: Jo do të vij në mes. Ma lë një xhiro Meritonin, me flejt

Ilnisa: Nuk kam pelena, as qumësht. Do qash natën, do më lësh pa gjumë

Egla: Do të qaj natën? Pse

Ilnisa: Do të qash natën, e di

Egla: Isha duke t’u përgjigjur me gojën tjetër, por s’kam mikrofon. (I drejtohet Meritonit) Ilnisa po më thotë që duhet të fle vetëm me ty, se do iki. Të la

Ilnisa: Do të qash natën

Elga: Ilnisa mos i hy një muhabeti që s’të nderon, humbet ai, jo unë.

Meritoni: A bën një treshe fantastike

Egla: Graciano doli, do që të dalësh edhe ti tani. Sa i bukur je, shumë i mirë

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura