“Më ke bërë xheloz sepse…”- Jul Deda emocionohet pas mesazhit që i mbërriti në BBVIP, nuk mban dot lotët (FOTO)

Apr 22, 2024 | 21:22
SHPËRNDAJE

Jul Deda është përlotur pasditen e sotme pas mesazhit që i mbërriti nga vëlllai i tij përmes ‘Big Love’, në shtëpinë e Big Brother Vip 3.

juli (1)

Mesazhi i Marios e ka emocionuar tej mase aktorin e humorit, i cili tashmë ka mbi tre muaj në shtëpinë vip.

“A u lodhe? Më ke bërë xheloz sepse tashmë nuk je vetëm modeli im si prind, vëlla, bashkëshort, djalë, shokë por je model për të gjithë Shqipërinë. Ema dhe Domeniku janë shumë krenar për xhaxhi Julin. Mami është fansja më e zjarrtë. Të duam të qeshësh dhe fitues. Vëllai yt i vogël, Maro…”

Juli: Maro, të dua shumë. Të fala nga shtëpia. Ju dua shumë dhe ju përqafoj. Ju kujtoj çdo ditë. Ma puth mamin tek gusha…

jjj juliii juli

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura