“Më ka ngulur thikën nga pas”- Krisja e marrëdhënies shoqërore! Heidi Baci: Njeriu është i mbaruar kur s’dallon mikun dhe armikun! Egla Ceno: Po bën viktimën

May 14, 2024 | 23:00
SHPËRNDAJE

Debatet mes Egla Cenos dhe Heidi Bacit kanw vazhduar edhe gjatw spektaklit tw kwsaj tw marte.

-800-0-117beef3862bc0658a4c8b03d499e7c5

Aktorja tha se është e ofenduar nga sjellja e lëkundur e Heidit, ndërsa kjo e fundit tha se kurrë nuk e ka kuptuar pozicionimin e Eglës në lidhje me të.

“Heidi më ka ngulur thikën nga pas, preferoj më shumë ata që kanë dalë me fytyrë përballë meje”, tha Egla.

Egla: Mbrëmjen e letrës vetes sonë, u ofendova shumë për sjelljen e disa prej tyre ndaj Gracianos. E mora seriozisht atë të qeshur. Më erdhi keq që isha në një situatë të tillë bullizimi, Julin e pash të shkëmbente me Heidin një shikim. Graciano iku duke qarë, Romeo donte të vazhdonte procedurën, unë thashë refuzoj po nuk erdhi Graciano. Mbrëmjen e pardjeshme, Heidi ishte duke folur me Françeskës, më është kthyer si lace, ika e ofenduar, nga pas më erdhi ‘shyqyr iku dhe kjo’. Heidi më ka ngulur thikën nga pas, preferoj më shumë ata që kanë dalë me fytyrë përballë meje.

Heidi: Gjërat janë shumë të thjeshta, nuk më duket normale që Egla të ndjehet e ofenduar që thashë u çu dhe kjo. Kur isha në tensionin tim maksimal. Isha në ndjesinë e fajit, ti më the s’je njeri. Duke parë dhe videon më duket interesante si ka filluar dhe Egla me këto historitë. Po krijojnë  ca gjëra rëre që unë të dal njeriu i keq. Fillojnë pastaj ose ofendimet, ose kapjet në moral.

Egla: Viktima ime dashur, je tu rrejt”

Heidi: Kur të gjesh pozicionin tënd, atëherë do përgjigjesh. Thotë ti je rreckë, je zero, pastaj jam unë Romeo falënderoje këtë gocën, pastaj më shan mua, pastaj mban anën e Gracianon. Njeriu është i mbaruar kur njeriu nuk dallon mikun dhe armikun.

Egla: E gjej në mashtrim Heidin, dje pas situatës me tone të ndezura kemi pasur një bisedë të qetë dhe më ka thënë në ato nivele nuk flas dot. Heidi nuk pati guximin të vinte te unë, te njeriu që ka thënë ka marrëdhënien më speciale në këtë shtëpi. Nuk e kam ofenduar, nuk e kam sulmuar.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura