Makina e transportit të parave përplas të miturin, shoqërohet në komisariat shoferi: Kjo është gjendja e fëmijës

Dec 1, 2023 | 14:58
SHPËRNDAJE

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Mat, ku një makinë e transportit të parave ka përlasur një të mitur.

aksident

Fëmija është transportuar në spitalin e Burrelit dhe po merr ndihmë mjekësore, ndërsa shoferi, shtetasi H.H 46-vjeç është shoqëruar në komisariat.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura