Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Apr 19, 2024 | 7:10
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazetaTitujt kryesorë:

‘Vetting’ zbulon prapaskenat: Balluku, ‘dirigjentja’ e tenderave të tunelit të Llogarasë! “Rastësisht” supervizimin e fitoi ortaku i Berberit

Sulmet ndaj Dumanit/ Ambasadori Wisner: Shqiptarët të ndjehen krenarë me SPAK-un

Meta fut sherr në Kuvend, PS: “Sulmet e tij si të mafies italiane”, opozita: Ngelët në dyert e SPAK-ut

Serbia mban në paraburgim zv.drejtorin e policisë së Kosovës, reagojnë SHBA

Shifrat e ISSH/ Pensionistët shtohen, por jo përfitimet, qeveria ul shpenzimet

Nga maja e shtetit, në burg, ekstremet që provokuan jetën e Rrahman Parllakut

DOSSIER

“Nxin realitetin socialist”, pse e ndaloi Enver Hoxha shfaqjen e dramës “Rrethimi i Bardhë” të Naum Priftit

OPINION

Ta jetosh vetminë politike!/ NGA KIM MEHMETI

Lufta dhe nafta/ NGA AKADEMIK. PROF. ANASTAS ANGJELI

Metamorfoza e Ilir Metës/ NGA AGRON LOCI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:gazeta2Titujt kryesorë:

Tirana i luan të gjitha, Fagu: Fitojmë për katërshen

Lushkja dhe Nikqi priten titullarë, Deliallisi: I mundim me tifozët

Ndeshje delikate me Erzenin në Elbasan, trajneri: Sot na interesojnë vetëm 3 pikët

Vasil Ruci: Sulm me Broja-Muçi në Europian, kjo Kombëtare mund të çudisë

Partizani, Shehi bën dy lëvizje kundër Dinamos

Flamurtari-Elbasani, Batha dhe Hoxhaj ndezin sfidën

Gvozdenoviç pret kthesën, Devolli nuk hap… rrugë

Djarmati: Vllazni, të ka humbur qetësia!

Roma likuidon Milanin, Gjimshiti kalon Liverpulin

Polemika te Juve, Alegri: Kieza të shfryjë me veten…

Inzagi, zbulohet strategjia për fitore në derbi

Real Madrid, si ia doli Ançeloti në ferrin “Etihad”

Kimish e sfidon, Kros: Qethu para gjysmëfinales…

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:gazeta1Titujt kryesorë:

Raporti i KLSH: Belinda Balluku i shtoi ‘portofolit’ të saj 50 milionë euro nëpërmjet aktit normativ

Tirana, bashkia e parë që hap Zonën e Lirë Ekonomike, Veliaj: TEDA do ofrojë 5-7 mijë vende pune

Berisha: Edi Rama kishte vetëm një qëllim, Shqipëria pa opozitë apo opozita në këmbët e tij, por fituam ne

Rrëmbimi i 3-vjeçarit në Durrës/ Prangoset gjyshi dhe një i afërm, në kërkim gjyshja dhe vëllai i sa

Numri i pensioneve të pleqërisë arriti në 591 mijë më 2023, por buxheti i shtetit po shpenzon më pak

Evropa e çarmatosur dhe loja e tre majmunëve/ NGA FEDERICO RAMPINI

Ish-të përndjekurit, lista e re me emrat e 15000 përfituesve

Opinioni i Ditës

A i ka për ne tre miliardë dollarë Shpiragu?/ Nga FATOS ÇOÇOLI

Një bisedë e munguar me dijetarin Jup Kastrati/ Nga PËRPARIM KABO

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura