Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Apr 18, 2024 | 7:23
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazeta 2

Titujt kryesorë:

Votimi i KiE/ Zbutja e krizës, pas 29 vitesh hiqet monitorimi ndaj Shqipërisë

Reforma Zgjedhore, PD-ja e Berishës kërkon ngritjen e një task force të drejtuar nga SPAK-u, dokumenti

Serbia bllokon autobusët e Kosovës në kufi, reagon Brukseli

Pakti me Italinë / Njohja e pensioneve, kur pritet të implementohet e kush përfiton

Sulmet e Metës ndaj Dumanit. SHBA, BE dhe Britania: Të papranueshme! Jemi në krah të profesionistëve të drejtësisë

Nobelisti kinez/ Mo Yan dhe klithmat e fëmijëve të vrarë

DOSSIER

“Me armët tona luftoni armikun, jo të vrisni shqiptarët”, çfarë i tha Enverit gjenerali Wilson

OPINION

Katastrofa që po u bëhet votuesve/ NGA BESIM NDREGJONI

Kjo është lufta finale e sistemit për të mbijetuar/ NGA FITIM ZEKTHI

Disa mendime mbi një opinion të prof. Tarifës/ NGA AGRON LOCI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:gazeta 3

Titujt kryesorë:

UEFA rrit shpërblimet, ja sa përfiton Superiorja! Kampionia e Shqipërisë ka të garantuara 1 milion e 110 mijë euro pa kaluar asnjë tur

Klubet në Ligën e Konferencës do ta nisin nga 325 mijë euro

Golat e pësuar, Tirana drejt një rekordi negativ historik

Kriza, stoli lë në “baltë” Vllazninë

Hoxha: Dinamo nuk luan për barazim në derb

EKSKLUZIVE/ Klubi bind sulmuesin dhe mesfushorin, Mensah del jashtë planeve! Partizani rinovon me Carën dhe Muratajn

Tek Elbasani në të mirë e në të keq, rrëfehet Kotorri

Makth 68-vjeçar, Milani tenton përmbysjen në Romë

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:gazeta 1Titujt kryesorë:

“Shans i humbur”, BIRN: Komisionet e paktit PS-PD bllokohen që në nisje për procedurë

Shqipëria del nga lista e vendeve në monitorim nga Këshilli i Europës pas 29 vitesh

Gjykata e lë në arrest shtëpie, Berisha: Vjedhjet e qeverisë, fatkeqësia më e madhe

Tjetërsimi i 7500 m2 tokë në Bërxullë/ Gjykata lë në burg ish-kryekomunarin bashkë dhe 2 të tjerë

Media italiane: Eksploroni destinacionet më të mira të pushimeve në Shqipëri

Sofo Kuteli i etur për dije dhe kulturë

Ish-të përndjekurit, lista e re me emrat e 15000 përfituesve

Opinioni i Ditës

Qeveria si kooperativë magazinierësh/ Nga KLODIAN TOMORRI

A është çmendur Ilir Meta?/ Nga ARMAND SHKULLAKU

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura