Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Mar 30, 2024 | 7:08
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazeta2Titujt kryesorë:

Tensionet në Këshill/ Beleri dhe Goro në burg, Bala në krye të Himarës

Heqja e mandatit të Xhaçkës, kryetarja e GJK: Situatë e pazakontë, por s’ka rrugë tjetër veç zbatimit të vendimi

Drejtori i arrestuar i bashkisë mori status special për hotel me 5 yje në Durrës

Drejt rikonfirmimit ambasadori i ri amerikan, dëgjesë më 16 prill

Kompensimet/ Lista me pronarët që përfitojnë nga fondi 250 milionë lekë

PERSONAZH

Kush është partnerja e famshme që Meritoni la jashtë dhe kërcënimet me nënën e djalit të tij

Egla Ceno humb punën ne teatrin e Elbasanit, e vërteta e pagesave teksa ishte ne “Big Brother”.

Eni Shehu shperthen ndaj Arbana Osmanit

OPINION

Prestanome/ NGA PËLLUMB NAKO

Jam i kuq/ NGA EDISON YPI

Duke i shkruar Zija Çelës një ditë Pashke/ NGA ARTUR SPANJOLLI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni

gazeta1Titujt kryesorë:

Vllaznia ngec me Erzenin, Egnatia rinis shkëputjen

Vendos goli i Zejnullait, rrogozhinasit fitojnë pas dy muajsh dhe shkojnë +4 në krye

Bekim Balaj nuk mjafton, shijakasit befasojnë në “Loro Boriçi”

Mitaj vlen 10 milionë euro, Fulhemi heq dorë nga Broja

Dinamo dhe Skënderbeu, një duel për “Final 4”

Elbasani pret Lushnjën, Telushi: Nuk e ulim ritmin

Partizani, Shehi: Skadoi koha për gabime

Polemikat në Vlorë, kryebashkiaku “afron” Idrizin me Kushtën

Pioli: Duel i ashpër në Firence, dua 3 pikë

Alegri, sinjale qëndrimi: Plan për Juven e re

Açerbi: Vuajta më shumë tani sesa kur kisha tumor

Siti-Arsenal, Pep: Luajmë një tjetër tripletë

Bajern-Dortmund kalon nga “makineria” Kejn

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

gazetaTitujt kryesorë:

Në pranga për korrupsion dhe pastrim parash, SPAK sekuestron pasuritë e ish-drejtorit të Balluku

BIRN: Drejtori i arrestuar i bashkisë mori status special për hotel me 5 yje në Durrës

Ndërhyrja në serverat e Partisë së Lirisë, Meta: Kemi qenë shënjestër e Rilindjes

Trafik droge me postë nga SHBA në Shqipëri/ Goditet një rast tjetër, përfundojnë në pranga 2 të rinj

Operacioni / Balla: U sekuestruan mbi 18 kg kokainë, arrestime masive të shpërndarësve të lëndëve narkotike në shkolla

Kadastra: Legalizimet, emrat e pronarëve për Tiranën dhe rrethet

DOSSIER 

Në ‘47-ën i biri i Ismail Qemalit, Enver Hoxhës: Hiq nga zyra portretin e tim eti/ NGA FATOS VELIU

Opinioni i Ditës

Kosova, nevojë për një histori të luftës dhe jo vetëm!/ Nga BEN ANDONI

Pështyrësit dhe ligji/ Nga ARDIT BIDO

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura