Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Feb 24, 2024 | 7:11
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazeta1Titujt kryesorë:

Abuzimet me tenderat/ SPAK, procedim penal për ARRSH, hetimet për shkelje të barazisë

Nuk siguroi 84 vota për miratimin e ‘Amnistisë’, PS fton PD për negociata, por në tryezë me një kusht

Zonat e Mbrojtura/ Ligji, opozita paralajmëron dërgimin në Kushtetuese

Babai u vra dhe më pas u varros, si u përfshinë fëmijët në krim

Pensionet e reja/ Skema, si përfitohet shtesa me 15 për qind në vit

Personazh

Tradhti, arrestime e ftesa për orgji, jeta e trazuar e Meritonit jashtë ‘Big Brother’.

Luiz Ejlli rrezikon 4 vite burg

Familjaret e Bardhit kundra lidhjes me Saren, edhe mikesha e modeles ngre dyshime rreth vertetesise se ndjenjave

Pas disa krizash, Adrola Dushi i jep fund historisë me Capital T

OPINION

Blinken, një déjà vu shqiptaroamerikane/ NGA AFRIM KRASNIQI

Kur dështojnë në Kod, dështojnë edhe në Amnisti!/ NGA ARIAN GALDINI

Vetmia e kullave dhe turizmi që po troket/ NGA NDUE DEDAJ

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta2Titujt kryesorë:

Test për “Final 4”, Dedja: Vllaznia e mposht Dinamon

Ish-kapiteni i kuq: Janë tre ekipe për titullin, Maget më ka befasuar

Ivan Gvozdenoviç: Skënderbeu di si t’i thyejë “demat”

Bylykbashi: Partizani për tripletën, derbi nis një seri fitoresh

Laçi dhe Tuci, “spartanët” që do të sfidojnë Liverpulin

Tirana me mungesa, Fagu ndryshon skemën

Duel jetik për Tomorin, shpërthen në akuza para ndeshjes drejtori i klubit të Flamurtarit! Ferko: Garë e trukuar, Vlora nuk dorëzohet

Inzagi me futboll total, Lautaro do golin e 100-të

Milani “peshkon” Slavian, por tani e frikëson Gjimshiti

Absurdi i Juves ndaj Frozinones, e trembin yjet e saj

Çelsi-Liverpul, blutë sfidojnë mallkimin “Uembli”

Kalendari, Ksavi akuzon Ligën: Një skandal i madh

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:gazeta3Titujt kryesorë:

Samiti, Meta i përgjigjet ndërhyrjes së Boris Tadiç: Serbia duhet të njohë Kosovën shtet të pavarur

BIRN: Kompleks pallatesh, transformimi i portit të Durrësit kërcënon me zhdukje historinë e tij

Berisha: Beteja për votën e lirë, është beteja më e shenjtë e njeriut të lirë

Zbardhet ngjarja në Shënavlash të Durrësit/ Policia: 50-vjeçari Pëllumb Meta u vra nga djali 25-vjeçar

Sekuestrohet kanabis në formë çokollate, arrestohen 4 persona që shpërndanin drogë

Shqipëria dhe krahinomania e Ago Nezhës një prurje e re në publicistikën shqiptare

Kadastra: Legalizimet, emrat e pronarëve për Tiranën dhe rrethet

Opinioni i Ditës

Fëmijët e artit filmik, me regjisore Xhanfise Kekon…/ Nga PËRPARIM KABO

Mirë se vini në vitin 1970/ Nga VETON SURROI

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura