Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Feb 23, 2024 | 7:06
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazetaTitujt kryesorë:

Kushti i opozitës/ Nuk siguroi 84 vota, PS-ja tërheq “Amnistinë” nga votimi

Ambasada e Izraelit dhe “Birra Korça” sjellin edicionin e parë të “Tirana Beer Tech”

Dokumentet në emisionin, “Vetting”: Ceno Klosi, një kryetatimor ‘offshore’, ja pasuritë e fshehura në Londër

Miratohet pakti me Italinë për emigrantët , Rama: Vepruam si vend anëtar i BE

Ish-të përndjekurit/ Lista e re me përfituesit, afatet për këstin e katërt

Shpikësi i lotarisë sportive, gazetari italian që u internua në Zvicër/ NGA BESNIK DIZDARI

DOSSIER

“Nga dhuratat e ilaçet falas, te kthimi i çantave dhe shalleve”, dosja e gjyqit të Nexhmijes më ‘93

OPINION

BRICS një realitet i ri ekonomik, apo një bashkim pa të ardhme/ NGA AKADEMIK. PROF.DR. ANASTAS ANGJELI

Mynih, paralele fatale mes Hitlerit dhe Putinit/ NGAGJENERAL PIRO AHMETAJ

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:gazeta2Titujt kryesorë:

Hafizi: Trajnerët trajtohen si lecka, situatë alarmante

Legjenda e futbollit korçar shpërthen pas ndeshjes Skënderbeu-Dinamo: Po zbrazen stadiumet, formula e re vret garën e ndershme. Duhet Superiore me 12 ekipe

Jani Kaçi: Kampionat i komanduar, arbitrat po vendosin ndeshjet

Erbim Fagu: Shansi “Tirana” rrëmbehet, ja çfarë më befasoi në debutim

Bardhi: Dinamo meriton Final 4, e vërteta me tifozët në Korçë

Partizani, sulmi duhet ribërë kundër Skënderbeut

Plas te shtanga, Qerimaj akuzon Gjozën

Humbje pa dhimbje, Milani kërkon të shmangë sot Liverpulin

Çalhanoglu: Jam si Pirlo, më i forti në botë

Kambiaso sulmues krahu, shpikja e radhës e Alegrit

100 gola në këtë sezon, në Europë asnjë si Liverpuli

Ançeloti, me Mbapenë një Real “rock & roll”

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:gazeta1Titujt kryesorë:

Ceno Klosi mori këshilltar, njeriun qe i dhuroi vëllait te vet aksionet e restorantit luksoz te kodrat e liqenit

Rama tërhiqet nga ligji për amnistinë. Basha: Të mos përfshihen zyrtarët e dënuar për korruspion

PS injoron apelin e BE-së miraton ligjin për zonat e mbrojtura, BIRN: I hapet rruga ndërtimeve

Ambasada e Izraelit dhe “Birra Korça” sjellin “Tirana Beer Tech” në Tiranë

PDIU bashkon votat me PS për marrëveshjen me Italinë, Meloni: Falenderoj Ramën dhe shqiptarët

Tentoi të korruptonte drejtorin e AKU-së në Tiranë, arrestohet pronari i një baxhoje

Më tremb ajo që i ndodhi Profesor Nazmi Koçit

Kadastra: Legalizimet, emrat e pronarëve për Tiranën dhe rrethet

Opinioni i Ditës

Sartori dhe “mashtrimi politik” i demokracisë sonë/ Nga BEN ANDONI

E djathta shqiptare në provën historike të lidershipit dhe ekzistencës së sa/ Nga ERVIS ILJAZAJ

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura