Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Feb 22, 2024 | 7:10
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazeta1Titujt kryesorë:

Aministia sot në Kuvend/ Në pikëpyetje 84 vota, PD bojkoton seancën e votimit

Mashtrimi me “call-center”, zbulimi i hetimeve gjermane: Si e shpërndau Amant Josifi “ushtrinë” deri në Gjeorgji

“Cens real të anëtarësisë”, paralajmërimi i Ramës në Asamblenë e PS-së: Koha të bëjmë zgjedhje në parti

Kuvendi i heq Berishës dietat: S’ka rimbursim për telefonin dhe karburantin

Legalizimet/ Lista e re me 708 emrat e qytetarëve që marrin tapitë

Vdekja në burg e xhaxhait dhe dënimi i të atit, ditari i Lekë Tasit

DOSSIER

“Enverit i pëlqenin ahengjet, kurse Mehmeti me Fiqretin nuk i duronin”. Kuzhinierja: Nexhmija kishte pretendime

OPINION

Rusia nuk duhet të fitojë/ NGA LEONARD DEMI

Kok Derr/ NGA EDISON YPI

20 shkurti si kujtesë për shembjen e idhullit/ NGA AGRON LOCI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta2Titujt kryesorë:

Prapaskenat te Tirana, si Halili ndryshoi trajnerin! Ahmataj refuzoi të dorëhiqej, zbulohet “kushti” për Najdovskin

Derbi “mollë sherri” dhe zhgënjimi për formacionin, zbardhet mbledhja e presidentit

Skuka dy javë jashtë, Buxhelaj: Partizani merr sërish titullin

Dinamo kap katërshen mes polemikave, një penallti tërbon korçarët

Tension pas ndeshjes, tifozët përplasen me presidentin Bardhi

Erzeni shkund Vllazninë, feston Egnatia! Shijakasit thyejnë shkodranët me dy mbrojtës, Laçi bie në shtesë dhe i mohohet 11-metërsh

Kastrioti mposht Bylisin, Elbasani përgatit revanshin

“Djali i keq” u zgjua, por tek Interi tremb Turam

Pioli nuk beson: 3-0 ndaj Ren s’është garanci

Alegri detyrohet të ndërroj, gati tridhëmbëshin

Nga Ksavi te Konte, ja si do të ndryshonte Bajerni

SPECIALE

Bashkëshortja e legjendës Paolo Rosi: Pse e ‘sollëm’ në Tiranë

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:gazetaTitujt kryesorë:

Rama: Patronazhistët, aktivë edhe kur ju flini. Shkollat e Gylenit? Do të mbyllen kush shkel ligjin

Basha në Paskuqan: Të jemi një shtyllë e fortë për SPAK. Kjo, qeveria më e korruptuar në botë

Berisha: Kërkojmë qeveri teknike, me Ramën nuk ka zgjedhje të lira

Vetëvrasja e 27-vjeçares/ Babai: Ish-bashkëshortja ime ka pasur marrëdhënie me Altin Çokun, të merret në pyetje

Shfrytëzonin 10-vjeçarin për të përfituar nga klikimet në TikTok, përfundojnë në pranga babai dhe gjyshja

Kriza në sektorin fason/ Ministri Mete: Garanci shtetërore 4 miliardë lekë në mbështetje të sektorit fason

Kadastra: Legalizimet, emrat e pronarëve për Tiranën dhe rrethet

Opinioni i Ditës

Protesta e 20 shkurtit, si shenjë se opozita projekton normalitet/ Nga ALFRED LELA

Shishja e ujit, kjo bombë me hidrogjen/ Nga LUTFI DERVISHI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura