Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Feb 20, 2024 | 7:07
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazetaTitujt kryesorë:

Shembja e rrugës Korçë-Ersekë, SPAK nis hetimet. Inxhinieri: Padita Ballukun, kreun e ARRSH-së dhe kompaninë

Marrëveshja për emigrantët, si u ndanë votat mes trupës gjyqësore të Kushtetueses. Kundërshtitë e 4 anëtarëve

BE, letër Kuvendit: Të shqetësuar për draftin e qeverisë mbi Zonat e Mbrojtura

Të përndjekurit/ Lista e re, nis ndarja e këstit të katërt, përfituesit

“Qyteti pa reklama” dhe guximi i Kadaresë 20-vjeçar/ NGA SHPENDI TOPOLLAJ

DOSSIER

Si vriteshin në periferi të Tiranës të burgosurit. Rrëfimi i ish-policit: Në ekzekutim, edhe prokuror

OPINION

Inat personal, apo shërbim personal?!/ NGA ARBEN MALAJ

Trafik/ NGA EDISON YPI

Të shpëtojmë demokracinë, të ruajmë lirinë!/ NGA BESIM NDREGJONI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta2Titujt kryesorë:

Tirana në kaos, Halili i jep duart trajnerit Ahmataj! Erbim Fagu mund të emërohet që sot para ndeshjes kundër Teutës

Presidenti i kërkoi dje dorëheqjen elbasanasit, zbardhet takimi me tone të larta

Kupa si provë force, Shehi: Partizani im lufton për “dopietën”

Devolli në debutim: Mundim “demat” dhe nisim ringritjen

Sfidë Xhekos dhe Ikardit, Manaj: Viti i shpërthimit

Vllaznia në formë, Hakaj: Jemi për titull

Inzagi snobon Atletikon: Ne duam sërish finalen

Humbja në Monza, Stefano Pioli i mohon ekipit pushimin

Nga zëvendësimet te rezervat, ja shkaqet e krizës

Ka firmosur për 5 vite, Mbape tani është i Realit

Nga Zidan deri te Konte, Tuhel nis të shohë “fantazma”

Flamurtari, Idrizi: Ja pse denoncuam delegatin Pregja

EDITORIAL

Meditimi që nxisin dy ndeshje të bukura…/ Nga BESNIK DIZDARI

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:gazeta1Titujt kryesorë:

“Fituesi i paracaktuar”, shembja e Korçë-Ersekë, inxhinieri: Skandali nisi me ndryshimin e projektit

Berisha: “Butrinti”, thirrje që Kongresi i SHBA të hetojë këtë aferë të tmerrshme

“Zonat e mbrojtura”, BE: Jemi të shqetësuar për ligjin e Qeverisë

Shqipëria kërkon rritjen e bashkëpunimit me TikTok, BIRN: Muajt e fundit janë rritur abuzimet

Përplasi me makinë 4 këmbësorë dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet 28-vjeçari

Kadastra: Legalizimet, emrat e pronarëve për Tiranën dhe rrethet

DOSSIER

Gradeci: Në marsin e ‘81-shit, Enveri ndiqte me vëmendje atentatin mbi Regani/ NGA FATOS VELIU

Opinioni i Ditës

Krimi-krimi, droga-droga, ferrat-ferra/ Nga LUTFI DERVISHI

Trafik/ Nga EDISON YPI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura