Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Feb 19, 2024 | 7:07
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta

Titujt kryesorë:

Denoncimi i opozitës/ “Fondet e BE-së në xhepat e pushtetarëve, SPAK të veprojë”

KQZ ndan fondet e partive për 2024, paratë e PD-së i merr Basha. “Rithemelimi” asnjë qindarkë. Sa përfiton PS

Balluku premtoi rrugën në qershor, shembet sapo u ndërtua aksi Korçë-Ersekë. Padia në SPAK për ARRSH

Në kërkim të trupit të Navalny, vdekja mister e liderit të opozitës ruse

Shpronësimet/ Përfituesit, emrat e 365 pronarëve në tri bashki

At Zef Valentini, ushtari i Çezarit me Zotin në zemër/ NGA NDRIÇIM KULLA

DOSSIER

“Qelitë e veçanta me shtresë sfungjeri”. Ish-polici tregon si ruheshin Paçrami, Balluku, Lubonja e Dume në burgun 313

OPINION

Sartori dhe “mashtrimi politik” i demokracisë sonë/ NGA BEN ANDONI

Gëzuar 16-vjetorin e Pavarësisë, Kosovë!/ NGA HARRY BAJRAKTARI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta1Titujt kryesorë:

“Tirana nuk na trembi, ndryshuam vendosjen dhe e bllokuam”- Partizani, Shehi zbardh mbledhjen e kthesës

Vllaznia thyen Egnatian, Xhaferi beson: Pres titullin në Shkodër

Manaj është “snajper”, Uzuni kap Viniciusin

Tirana “zien”, Najdovski bëhet çështje

Ikën Çela, Devolli merr drejtimin e Kukësit

Dy supergola në Laçi-Dinamo, goditet Tafaj

Skënderbeu zhyt Erzenin, tani sheh nga “Final 4”

Flamurtari fiton dhe denoncon, bindin Bylisi e Elbasani

Ngec Pogradeci, Nikaj: Aleanca kundër nesh

Historike, Dudaev i jep Shqipërisë medalje ari në Europianin e mundjes

Milani e bën dramë, Monza e mund me poker

Inter gjigant, me Lautaron pa frikë ndaj Atletikos

Ndalet Reali, Leva tërheq Barçën dhe kërcënon Napolin

Prestige nuk fal, triumf me spektakël

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:gazeta2

Titujt kryesorë:

Berisha: Kush e ka të shenjtë lirinë, më 20 shkurt duhet të vijë në Tiranë në protestë kundër regjimit

Fondacioni Shqiptaro-Amerikan i Zhvillimit: Butrinti, çdo ndryshim të bëhet me UNESCO

Basha: Rama bëri një lojë të ndyrë politike ndaj meje. E duan Shqipërinë pa institucione

Shantazhonte të miturat në rrjete sociale dhe u kërkonte marrëdhënie seksuale, arrestohet 27-vjeçar

U gjenden kallëpe tritoli për shpërthime me telekomandë, arrestohen 2 vëllezër

Kadastra: Legalizimet, emrat e pronarëve për Tiranën dhe rrethet

ANALIZA

Vështrim i shkurtër juridik në lidhje me nenin 7 të Kodit të Procedurës Penale…/NGA KOLË HYSENAJ

Opinioni i Ditës

Blinken e ndihmoi opozitën shqiptare…pa folur/ Nga BEN ANDONI

“Dallëndyshja” Blinken dhe përfitimet tona/ Nga FATOS ÇOÇOLI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura