Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Feb 17, 2024 | 7:06
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta1

Titujt kryesorë:

Krijohet Konfederata e Opozitës, ftesë Bashës në frontin anti-Rama

“Reforma, thelbësore për integrimin”, porositë që Sekretari amerikan i Shtetit u la krerëve të drejtësisë

Dosja “Buka sh.a”/ GJKKO pezullon për një vit gjykimin ndaj Arben Ahmetajt

Pakti me Italinë/ Njohja e pensioneve, 3 përfitimet që do të kenë shqiptarët

Ndërron jetë në burg Alexei Navalny, liderët botërorë bëjnë përgjegjës Putinin

Personazh

Shën Valentini hot, poza nudo në vaksë dhe natë të zjarrtë me partnerët

Kunja, sherre dhe ironi, çfarë ndodhi mes ish-banorëve të “Big Brother” e produksionit

Besi lë pas ndarjen e vështirë me Xhensilën

Çifte te reja dhe dështime ne veshje, kush ishin VIP-at ne premierën e Elvana Gjates dhe Ermal Mamaqit

OPINION

Blinken konfirmoi një regjim me mbështetje amerikane/ NGA ANDI BUSHATI

Bashkimi bën dobësinë/ NGA MARTIN LEKA

Cili je ti që na flet në emër të së vërtetës?!/ NGA ARBEN LAGRETA

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazeta2Titujt kryesorë:

“Furi” e kuqe, Partizani përmbys Tiranën! Goli i Latifit në start nuk mjafton, “demat” likuidojnë bardheblutë me Skukën dhe Carën

Halili: Pësojmë shumë, ndryshim të shpejtë që nga porta

Shehi: Treguam forcën e vërtetë, tani s’ndalemi

Cara: Jemi të frikshëm në sulm, derbi na çliroi

Sherr mes Latifit dhe Sembenesë, ja çfarë nuk u pa

Teuta i çan rrjetën Kukësit mes polemikave

Vllaznia, Osmani: Mundim Egnatian për 105-vjetorin

Elbasani për triumfin e radhës, Besa sfidon Bylisin

Qerimaj dhe Ramadani/ Shqipëria, tri medalje argjendi në Europianin e peshëngritjes

Interi është si uragan, fitore për notën 10

“Zonja” e varur nga Vlahoviç, ja të gjithë numrat

Leao: Europa një objektiv, nuk e lëshojmë titullin

Mundësi Dudaev çon Shqipërinë në finale

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:gazetaTitujt kryesorë:

Në shkelje të ligjit, Spartak Kovaçi i jep babait tenderin e Rindërtimit në Durrës

Berisha: 20 shkurti, dita e të gjithë shqiptarëve që zotohen t’i dalin zot kombit

Blinken, mesazh për përfaqësuesit e drejtësisë: Reforma, thelbësore për në BE

Goditet rrjeti që furnizonte BE-në me kokainë, 31 persona të arrestuar në Spanjë dhe Ekuador

Gripi, kurba e rasteve rritet sërish, mjekët: Në javën e dytë të shkurtit arriti kulmin

Organizatat mjedisore kundër projektit të qeverisë që i hap rrugë investimeve strategjike: Shkatërron zonat e mbrojtura

Kadastra: Legalizimet, emrat e pronarëve për Tiranën dhe rrethet

Opinioni i Ditës

Blinken i vuri kapak iluzioneve se ka plan B apo C për Shqipërinë. Opozita dhe SPAK…!/ Nga ARTUR ZHEJI

Parabola e Ekos për intelektualin… në rastin shqiptar/ Nga BEN ANDONI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura