Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Feb 13, 2024 | 7:07
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

AMNISTIA PENALE/ PS në kërkim të 84 votave, pse u shty votimi i draftit

Protesta e 20 shkurtit, Bardhi mbledh grupin e deputetëve për herë të parë pas 2 vitesh në selinë e PD-së: Jo më konflikt

BIRN: Ngjitja dhe rënia e ish-drejtorit të Mirel Mërtirit nga Agjencia e Pasurive të Sekuestruara

I publikuan foto intime, kush e shtyu 27-vjeçaren drejt vetëvrasjes

Pronat, në një vit u ekzekutuan vetëm 9 vendime, mbi 2 mijë u ankuan

Xhevat Limani, dramaturgu që krijoi teatrin shqiptar në Amerikë/ SHPENDI TOPOLLAJ

“Mes librave mbante revole dhe njihte 9 gjuhë të huaja”, gazetari për udhëtimin nga Vjena në Shkodër me Mjedën/ PJETËR LOGORECI

OPINIONE

‘TikTok’-u apo TikTaku i vetëvrasjeve/ LUTFI DERVISHI

Teknik i Kuq/ EDISON YPI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p sport

Trashi: Partizani fiton fiton 1-0, derbin e vendos Cara

Tirana pret Abazajn, sulmuesi: Me marsh të pestë të premten

Probabiliteti për vendin e parë në grupin e Ligës së Kombeve/ Nga EDUARD ZALOSHNJA

Ndarja me Europën në vitin 1973, misteri i vetëndëshkimit të futbollit shqiptar/ Nga UVIL ZAJMI

Gruda: Vllaznia s’ndalet, mundim Egnatian

Lleshi: Si mbeta pa frymë në Korçë

Ardi Behari: Flamurtari, në elitë me Memushin

Juventusi në krizë, “lamtumirë” titullit

Champions ngre siparin, Reali dhe Siti sot në fushë

Jo vetëm trofeu, 4 arsyet pse Interi pushton Europën

Ksavi luan stolin në Napoli, Laporta thyen gota e pjata

Muçi magjeps turqit në debutim, Muja e nis me gol

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

 gsh

BASHKOHEN 2 GRUPIMET, BERISHA: GATI PER FITORE, 20 SHKURTI DITE TRIUMFI

“Bashkimi është forcë dhe jo dobësi”, Gazment Bardhi shkon në seli: U rikthyem në shtëpi

BIRN: Ngjitja dhe rënia e Tarazhit, ish-drejtorit të Mirel Mërtirit nga Agjencia e Pasurive të Sekuestruara

Projektligji për zonat e mbrojtura shkel direktivat e Bashkimit Europian

I kërkuan 30.000 lekë klinikës për të mos i vendosur gjobë/ SPAK çon për gjykim dosjen ndaj 3 inspektorëve të Mjedisit

E reja u hodh nga pallati dhe vdiq pasi iu publikuan foto intime, arrestohet Altin Çoku

ulo Gradeci: Si më zgjodhi Enveri në krye të sigurisë

Faik Bajraktari shkencëtari që shkëlqeu në shkollë dhe në jetë

OPINION I DITES

Erozioni i paanshmërisë evropiane/ Nga SYLË UKSHINI

Krimi nuk luftohet me video klipe/ TikTok-u apo TikTaku i vetëvrasjeve/ Nga LUTFI DERVISHI

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura