Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

Feb 12, 2024 | 7:08
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

NDRYSHIMET LIGJORE/ Mbi 100 zyrtarë të lartë, kujt do t’i hiqet mbrojtja nga Garda

Beteja me drejtësinë, avokatët e Berishës publikojnë shkeljet e procedurës ligjore

“Ndihet viktimë e forcave të errëta”, Rama përgjigje Ahmetajt për kërcënimet: “Kush ka probleme me drejtësinë, t’i zgjidhë me të”

Zjarr në Urgjencën e sapoinauguruar në QSUT, tmerrohen pacientët

Ish-pronarët, lista me familjet që kompensohen

Don Ndue Gjergji, meshtar nga Dardania në SHBA…/VISAR ZHITI

“Shoku im”, çfarë shkroi në ditar Musineja për dashurinë me Pattakun, djalin izraelit. Rrëfimi i shoqes së klasës

OPINIONE

Nga shiu në breshër: Kapja e medias dje dhe sot/ GENC POLLO

Thika pas shpine i është ngulur Shqipërisë/ BESNIK GJONGECAJ

Paraja/ MONIKA STAFA

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p sport

Dinamo trondit Partizanin, Erzeni bllokon bllokon Tiranën

Vllaznia rigjen fitoren dhe bën presion, Çoba: Kalojmë të kuqtë

Manaj supergol në Turqi, edhe Cikalleshi lë… shenjë

Skënderbeu ngrin Kukësin, dy lojtarë në spital prej të ftohtit

Egnatia ngec kundër Laçit, Dajsinani hero

Bylisi super, shfryjnë Elbasani dhe Flamurtari

Besëlidhja rrëmben kreun, bind edhe Luftëtari

Shkëndijë e Teos, Milani fundos Napolin

Turam fantastik, por Romën e thyen Inzagi me telefon

Vlahoviç jashtë, Alegri: Kieza, ora të zgjohesh

Uzuni ndal Barçën, Reali në… arrati

Leverkuseni “shtyp” Bajernin, Myler: Ekip pa b…

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

gsh

RAMA NE ASAMBLE: AHMETAJ E KA ÇESHTJEN ME DREJTESINE, JO ME NE

“Metoda linçimi njësoj si diktatori”, Berisha: Rama përdori në Asamble kodin e heshtjes së mafias

Basha: I janë përveshur SPAK se kanë frikë se po u vjen dita

Trump: NATO, po s’paguat, nuk do ju mbrojmë. Stoltenberg: Minon sigurinë, jemi të bashkuar

Atentati me një të vrarë dhe një të plagosur në Kurbin, autorët dyshohen se janë vrasës me pagesë

Djali me probleme mendore dhunon për vdekje nënën 75-vjeçare

Requiem për shqiptarët e ikur… që – zor se kthehen!

Kadastra: Legalizimet, emrat e pronarëve për Tiranën dhe rrethet

Opinion i Dites

Shqipëria ishte e imja, prandaj do ta rimarr/ Nga PRANVERA SHEHAJ

“Atentati ndaj Kurtit”\ A po vijnë ditë të errëta në rajon?!/ Nga BEN ANDONI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura