Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Feb 2, 2017 | 7:32
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Legalizimet, pronarët që përfitojnë 9.5 milionë USD

Muho Asllani: Alfred Moisiu sabotator, ka zier raki për vete

Vetëm apo me LSI në koalicion? Rama: Në zgjedhje secili me programin e vet

Protestë më 18 shkurt, Basha: Rama e Tahiri, rrjet kriminal në çdo qark

Matura 2017, rregullorja për plotësimin e formularit A1

Fadil Kepi: Invalidët dhe gratë, kushtet për të përfituar pensionin

Kiço Londo, një komedi mbi seksin me Gaz Pajën e Laura Nezhën

NE OPINIONE:

Për vetingun, largimet nga KED dhe klithmat e Edi Ramës EDUARD HALIMI

Këshilli i Emërimeve në Drejtësi, skandali antikushtetues DR. FABIAN ZHILLA

NE PANORAMA SPORT

2

Skënderbeu shpëton në fund, tronditet Flamurtari

Tirana “zverdh” Kukësin, një gol shprese nga… Halili

Kryevepër e Tafilit, Vllaznia mposht Teutën

Bylykbashi: Partizani fiton titullin me Cetkoviçin

Barcelona do Hysajn për ditëlindje

Spektakël i Barçës, Atletiko në tapet

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura