Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Feb 1, 2017 | 7:30
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Të përndjekurit, skema e re për të marrë 10 këste

Nuk dorëzojnë formularët e vetingut, dorëhiqen 5 gjyqtarë

Meta kërcënon me dalje në opozitë nëse PS i ka 71 deputetë, Rama: I fitojmë me koalicion edhe pa LSI

Protestat nisin më 20 shkurt, Basha: Nuk ka vullnet për zgjidhje

Naftëtarët, ulet me 5 vite mosha e pensionit

Projekti 1 miliard euro investime, e para Rruga e Arbrit

Dritëroi në spital, mjekët: Me frymëmarrje të drejtuar

NE OPINIONE:

Politika e jashtme në shtetformimin e Kosovës BESNIK MUSTAFAJ

Projekti 1 miliardësh, skenar grek SHEREFEDIN SHEHU

Pas një retorike të ashpër LEONIDHA MERTIRI

Aktet e fundit të dramës Kumbaro ARBEN SKENDERI

NE PANORAMA SPORT

2

Ylli Shehu: Partizani po gabon, titulli në rrezik

Notat e merkatos, Skënderbeu mbret, Tirana… “kamikaze”

Humbja e “shpirtit luftarak”… dhe jo vetëm te Vllaznia Nga BESNIK DIZDARI

Europë dhe kompromise, Kupa si shpëtim

Yll në Gjermani, Mavraj në formacionin e vitit

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura