Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Jan 31, 2017 | 7:36
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Prapaskenat e shkarkimit, Manjani refuzoi dhe Metën

Mësuesit, vendoset data për provimin e rritjes së pagave

LSI konfirmon paktin me PS-në, Luan Rama: S’e prishim marrëveshjen e bashkimit të së majtës

I fiksuar pas shpejtësisë, përplas për vdekje 3-vjeçaren

“Pezulloni shembjen e banesave në Himarë”

Flet mjekja: Shenjat e sëmundjeve reumatizmale, si kurohen

Premiera, Robert Ndrenika rikthehet në skenë

NE OPINIONE:

Raporti Rama-Meta si fyerje për etikën publike AGRON GJEKMARKAJ

Shkarkimi i Manjanit, një arnë mbi krizën ALFRED LELA

Psikologët e “Urdhëruar” BRISEIDA ANDONI*

NE PANORAMA SPORT2

Valter Fushaj: Vllazninë do ta marrin peng, ja si rikthehem

Historia e çmendur e Osmanit: Si i fala 1.5 miliardë lekë Tiranës

Kthimi në kryeqytet, Partizani provokon Tiranën

Firmos Neziraj, do marrë 30 mijë euro për 6 muaj

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura