Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Jan 29, 2017 | 8:06
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:

Panorama Sot

Akuzat e ministrit të LSI ndaj Policisë, përgjigjet Rama: Qentë le të lehin, karvani do ecë përpara

Makinat dhe pensionet, si përfitohet nga amnistia

Policia në shtëpinë e Balilit, gruaja: Po përdoret nga politika

Plagosja, 1 vit mbrojtje për ish-gruan e Levantit

NE OPINIONE:

Vulëhumburit- Edmond Tupja

Drejtësia me gogla – Romeo Gurakuqi

NE PANORAMA SPORT

Panorama Sport

Skënderbeu i Dajës nuk gabon, Telushi sherr me Latifin

Godet Vllaznia, akord me Elis Bakajn

Laçi fundos Korabin, e mbyllin me përleshje

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura