Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Jan 28, 2017 | 8:01
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Shpërthen ministri i LSI: Policia si bandë e PS-së

Lodrat e seksit në TV, Magjistari u përgjigjet kritikëve: Mos u bëni moralistë dhe refuzues

Gjylameti i tregon prangat, Mima: T’i fus në vend tjetër!

Kuvendi zgjedh Këshillin e Emërimeve, 9 emrat fitues

Kapen me 400 kilogramë hashash dy biznesmenë

Ligji i ri, sa kontribute do paguajnë profesionet e lira

Dështon ballafaqimi i Shullazit me dëshmitarin në Gjykatë

NE OPINIONE:

Gjaku nuk bëhet ujë MENTOR NAZARKO

Garancitë e votimit elektronik ANDI PËRMETI

NE PANORAMA SPORT

2

Perlë e Pejiçit, Kukësi e bën festë në Shkodër

FIFA i bllokon merkaton Tiranës, u dogjën për 5 mijë eurot e një bullgari

Skënderbeu-Flamurtari, Daja do fitore në debutim

Sherr për paratë, ekipi: Shkarkoni trajnerin tonë!

Morata debat me Zidanin, Juvja i hap dyert

Maradona: Ja kur nisa të merrja drogë

Memushaj, mision i pamundur kundër Interit

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura