Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Jan 27, 2017 | 7:31
SHPËRNDAJE

Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama” mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni:1

Abuzimi i gruas, SHBA i refuzon vizën prokurorit

Ahmetaj premton amnisti kapitalesh: Duhet konsensus

Blushi kundër Rexhep Qoses: Nëse ndryshojnë kufijtë, Shqipëria të bashkohet me Kosovën

Debati për zgjedhjet, Ruçi: Votimi elektronik nuk bëhet

Konferenca, Gjuraj: Koha për tregun e arsimit të lartë

Ish-polici e zyrtari i Rrugëve kapen me kokainë

Protesta, tifozët përleshen me lojtarët e Tiranës

NE OPINIONE:

Skemat për Kryeministrin e ardhshëm dhe Ilir Meta DESADA METAJ

Të inkurajosh shkeljet e marrëveshjeve LEONIDHA MËRTIRI

Vrasja graduale e vlerave sociale të shoqërisë shqiptare PËLLUMB NAKO

Gjurmë pre-kubiste në peizazhet e Abdurrahim Buzës OLTSEN GRIPSHI

NE PANORAMA SPORT2

Skandal te Tirana, tifozët dhunojnë futbollistët

Alban Rexha: Halili na preu në besë, ja pse u revoltuam

Zbardhet dosja e KAS-it, ja si u mbrojt Skënderbeu

Shqipëria kundër Spanjës, Bare: Me Bushin shpresojmë

Barcelona i jep “shuplakë” Real Sociedadit

Mançesteri humb, por Murinjo kap finalen për ditëlindje

Tronditet Juvja, Anjeli dyshohet për lidhje me mafien

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura