“Le të kthehemi së bashku”- A është postimi i  fundit i Arbenitës, thumb për Feron?

Sep 29, 2023 | 22:41
SHPËRNDAJE

Arbenita dhe Fero janë dyshja më e përfolur e më e komentuar tashmë.

fero-2-770x433

Tani, pasi ish-partneri i saj  iështë përkushtuar fesë islame duke e lënë profesionin si reper, ish-gruaja e tij Arbenita ka vazhduar jetën e saj normale pas ndarjes.

Por, ish-çifti shpesh thumbojnë njëri-tjetrin, edhe pas ndarjes.

Së fundmi modelja në postimin e saj në InstaStory vendos një video qesharake, me të cilën thumbon direkt ish-burrin e saj.

“Le të kthehemi së bashku, kam ndryshuar”- shkruhet në videon e publikuar  ku gjithashtu shihet një burrë duke qeshur.

Ky veprim la të kuptojë se Fero po tenton të kthehet tek ajo, por me sa duket Arbenita ka vendosur të vazhdojë jetën e saj.

arb-1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura