Foto/ Tragjedia në Vlorë, ja kush janë tre të rinjtë që u mbytën në det (emrat)

Jul 15, 2017 | 18:05
SHPËRNDAJE

Policia e Vlorës ka identifikuar tre të rinjtë që gjeten vdekjen sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë.

f2c77d4f-baa4-4d6e-a0de-5f17704c60ae

Mësohet se ata janë dy vajza dhe një djalë.

Sipas policisë trupat e pajetë i përkasin shtetasve:

  1. Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë.
  1. Xhoana Cani, 25 vjeçe, banuese në Tiranë.
  1. Beniamin Ferati, 24 vjeç, banues në Tetovë, Maqedoni.

Të tre viktimat janë transportuar në morgun e qytetit.

53b710a3-3b94-4d51-b5ff-166f725deff1 (1) c7f9f994-9f8a-4316-b3a4-42b3260778ff 5d6e7c40-2d6f-40d1-bad3-e8aa5da96dc0 0c2d7ebf-7118-4d62-bd0f-d03ab477133e

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura