Lajm i keq për fansat e filmit “Fast and Forious”, aktori Vin Diesel konfirmon se…

Feb 24, 2024 | 16:10
SHPËRNDAJE

Aktori i njohur i hollywood, Vin Diesel ka dhënë lajmin e keq për të gjithë fansat e filmit “Fast and Furious”.Dieel

Ai ka njoftuar se filmi i ardhshëm do të jetë i fundit.

Më parë, Diesel kishte lënë të kuptohej se ekskluzivitetit do të shtrihej përtej filmi të 11-të, megjithatë “Fast X1” (titulli zyrtar i filmit ende nuk është zbuluar” do të jetë i fundit.

Me anë të një postimi në Instagram, Diesel iu referua filmit final dhe u dërgoi mesazh fansave, duke i falënderuar për entuziazmin, pasionin dhe mbështetjen e tyre ndër vite.

Sapo mbarova takimin e Fast të fundjavës me shkrimtarët dhe të gjithë ekipin… të thuash se emocioni për finalen tonë ka qenë tepër i fortë është një nënvlerësim. Uau. Kaq emocionuese…

Ndërsa të gjithë po shkonin drejt fundjavës plot energji dhe emocione, mendova për ju të gjithë… M’u kujtuan herët e panumërta kur entuziazmi dhe pasioni juaj u bënë forca shtytëse e rrugëtimit tonë krijues. Përkushtimi juaj për sagën tonë ka pasur një ndikim unik në suksesin dhe evolucionin e saj… siç do të thoshte vajza ime më e vogël, është i thellë.

Faleminderit që jeni shtylla kurrizore e kësaj epike globale që falë jush shkon përtej ekranit. Kjo finale e madhe nuk është thjesht një fund – është një festë e familjes së jashtëzakonshme që kemi ndërtuar së bashku. Shpresojmë t’ju bëjmë krenarë!” shkruan Diesel.


View this post on Instagram

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura