EMRI/ Rrëzohet nga biçikleta, humb jetën drejtuesi 76-vjeçar (VIDEO)

Apr 18, 2024 | 10:04
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë. Një shtetas i identifikuar si Banush Dalipi duke drejtuar biçikletën është rrëzuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë. 

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Tecit, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.

Ka nisur puna për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Korçë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 09:30, në lagjen nr. 17, Korçë, pranë vendit të quajtur “Kryqëzimi i Voskopit”, shtetasi B. D., 76 vjeç, banues në fshatin Ravonik, duke drejtuar një biçikletë, është rrëzuar në rrugë dhe gjatë transportimit për në spitalin e Korçës, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të vdekjes, ku paraprakisht dyshohet për shkaqe natyrale.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura