Protestuesit hedhin bomba molotov drejt godinës së Bashkisë së Tiranës

Apr 19, 2024 | 11:42
SHPËRNDAJE

Protestuesit kanë hedhur bomba molotov drejt godinës së Bashkisë së Tiranës.

Protestuesit kanë hedhur dhjetëra bomba molotov drejt godinës së Bashkisë, që kanë shpërthyer në flakë.

Tymi i zi dhe zjarri mbuluan derën e institucionit, ndërsa forcat e policisë kanë shuar flakët.

bashkia tirane protesta molotov

bashkia tiramne prottes

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura