E zuri poshtë porta e hekurit, humb jetën 56-vjeçarja

May 23, 2024 | 21:21
SHPËRNDAJE

Një 56-vjeçar në Fier ka humbur jetën, pasi porta prej hekuri e banesës së saj, e ka zënë poshtë.ambulanca-naten-620x350-780x439-770x433-1

56-vjeçarja ka ndërruar jetë si pasojë e dëmtimeve të rënda.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 19:10, në fshatin Gjonçaj, dyshohet se është rrëzuar porta prej hekuri e banesës së shtetases U. A., 56 vjeçe dhe ka goditur këtë shtetase, e cila si pasojë e dëmtimeve, ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura